Salma Hayek štíhlá za každou cenu!

Herečka Salma Hayek (53) vyrazila na dovolenou se svým manželem, miliardářem Francoisem-Henrim Pinaultem (58), do slunného Řecka. Fanoušky na Instagramu hned potěšila snímkem v bikinách, kde si dopřává svou oblíbenou ranní kávu.

Na snímek, který ukazuje její nestárnoucí sexy křivky, s uznáním reagovaly i kolegyně, herečky Eva Longoria (45) a Zoe Saldana (42). Za jejím mladistvým vzhledem stojí podle Salminých slov především asketický život.

Také vás může zajímat ...

Prakticky nic nejí, ale hojně si dopřává ovocné a zeleninové šťávy. Volný čas pravidelně tráví v posilovně tvrdými tréninky, při kterých se pořádně zapotí. Určitou zásluhu má i kvalitní kosmetika a pravidelné masáže. Na procedury estetické chirurgie si prý ale vůbec nepotrpí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...