Salma Hayek: Znemožnila Trumpa před celým světem!

Herečka vrací úder čerstvému prezidentovi USA

Mexická kráska patří holt k ženám, které se nenechají zlákat tučným kontem.

Stále více žen se ozývá s obviněním, že čelily od DONALADA TRUMPA (70) sexuálnímu obtěžování. Přidala se k nim i hvězda SALMA HAYEK (50).

Ať už to byly nechutné výroky z 11 let starého záznamu, který nedávno unikl na veřejnost, nebo stále vzrůstající počet žen, které měl v minulosti Trump obtěžovat, mexická herečka si dodala odvahy a rozhodla se, že už dále nebude mlčet. V jednom rozhlasovém pořadu si proto pustila pusu na špacír a svěřila se, jak před lety dala úspěšnému byznysmenovi košem.

Trump prý na ni vymámil telefonní číslo od jejího tehdejšího přítele a sebevědomě mexické krásce nabídl, aby s ním šla na večeři. Salma však o 20 let staršího podnikatele rázně odmítla. Když se Trump nenechal odbýt, vzkázala mu, že by si s ním nevyšla, ani kdyby byla sama a opuštěná, nebo kdyby on byl posledním mužem na celé planetě.

Jak se dalo očekávat, Trump si takovou studenou sprchu nenechal líbit.

Také vás může zajímat ...

Rozhodl se, že Salmě trochu srazí hřebínek a dá jí pořádně za vyučenou.

Utahoval si z její výšky

Nedlouho nato pak prý vyšel článek v bulvárním deníku National Enquirer, který citoval Trumpovy výroky na adresu herečky. Donald prohlásil, že by s Hayek stejně nikam nešel, protože je příliš malá. Ťal samozřejmě do živého, protože herečka měří pouhých 157 centimetrů. Americký miliardář pak prý Salmu znovu oslovil a předstíral, že je překvapený, co se o nich píše. Řekl jí prý, že ho to mrzí.

Hayek je ale přesvědčená, že magnát si článek objednal, aby měl další důvod ke kontaktu a aby ji přiměl ke schůzce. Trump, jehož ložnicí už prošla pěkná řádka krásných žen, je svými milostnými aférkami proslulý. A také nevěrami. O tom by něco mohla vyprávět i jeho exmanželka IVANA (67), která mu četné zálety tolerovala 15 let.

Slavný magnát sice není svatý, ale mnohým nyní vrtá hlavou, proč Hayek s příhodou vyšla na veřejnost až během prezidentských voleb. Chtěla snad snížit jeho šance na vítězství?

Pokud ano, minulo se to účinkem.

Donald Trump, president and chief executive of Trump Organization Inc. and 2016 Republican presidential candidate, speaks during a rally at Grand River Center in Dubuque, Iowa, U.S., on Tuesday, Aug. 25, 2015. President Barack Obama's top business ambassador dismissed Trump's call for a wall along the Mexico border, saying the U.S. is focused instead on expanding business with one of its biggest trade partners. Photographer: Daniel Acker/Bloomberg via Getty Images
Aktuální hlava Ameriky si pěkně zavařila svými sexistickými výroky o ženách.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...