Šály vám dodají šmrnc!

Podzim je v plném proudu a zima už klepe na dveře! Nebojte se proto zabalit do slušivých šál a šátků.

Nejde totiž pouze o to, aby vás udržely lépe v teple a ochránily vás proti ranním přízemním mrazíkům. Jde také o oblíbené módní doplňky, které dodají vašemu vzhledu šmrnc!

Nebojte se pozornosti

Stejně jako fungují šperky a různé náhrdelníky, může vaše oblečení oživit šála nebo šátek. Uvázat si je můžete nejen kolem krku, ale třeba i na kabelku. Je však potřeba se řídit několika pravidly. Pokud máte tmavé oblečení ve stylu černé a šedé, sáhněte klidně po pestřejších barvách.

Také vás může zajímat ...

Máte-li ráda vzorovaný oděv, vyberte raději jednobarevný šátek či šálu, aby kombinace vzorů nepůsobila jako příliš velká divočina.

Černá si zaslouží pestré doplňky.
Černá si zaslouží pestré doplňky.

Oživte své svršky

Ať už zvolíte do mrazivého podzimního počasí bundu, kabátek nebo pončo, šálou nebo šátkem rozhodně nic nezkazíte! Umožní vám být originální a výjimečná. Navíc ho nemusíte při vstupu do budovy hned sundávat z krku. Vyberte takový šátek, který se bude hodit i k dalším spodním vrstvám jako jsou svetříky či košile.

Volte takové barvy, které ladí například k vašim vlasům či líčení.

Delší šála pro lepší postavu

Potřebujete zamaskovat problémové partie? Není nic snazšího než vybrat šálu, která bude dostatečně dlouhá na to, aby zakryla kupříkladu vaše bříško. Šálu si můžete také přehodit přes ramena a konce nechat volně spadnout do klína.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...