Sama a bez peněz! Půjde hlídat děti?

Na Veroniku Žilkovou (59) prý dopadá finanční krize způsobená koronavirem a také skutečnost, že nemůže být se svým mužem Martinem Stropnickým (64).

Bývalá herečka, která se už dlouho nepostavila na jeviště ani před kameru, se svěřila, že ji začíná pohlcovat deprese, že za měsíc nevydělá žádné peníze. Jediným příjmem Žilkové je plat pedagožky na soukromé konzervatoři, kde učí herectví.

Také vás může zajímat ...

Zatímco jiní z takového platu musí vyžít, pro bývalou herečku je to zřejmě žalostně málo. Žilková už se podle svých slov začala rozhlížet, co by mohla dělat. Má jen strach, že ji v téměř šedesáti letech nikde nevezmou.

„Myslím, že bych mohla hlídat děti,“ svitla Veronice naděje. Práce ale není zdaleka to jediné, co ji trápí. Nese velmi těžce, že její muž zůstal kvůli práci v Izraeli, a obává se prý, aby si tam nenašel přítelkyni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama