Sama by se o dítě postarat nedokázala

Čím dál atraktivněji vypadající hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová (48) neustále dostává nepříjemné otázky točící se kolem jejího osobního života.

Nejčastěji pak, proč stále nemá partnera a rodinu. Ačkoli ale herečka dlouhodobě tvrdí, že nechce být s někým jen proto, aby byla sama, o dětech zase tolik nemluví. Touhu po rodině totiž vždy měla velmi silnou a asi je pro ni značně citlivou záležitostí o tom mluvit.

Také vás může zajímat ...
Herectví jí bere až příliš času na to, aby si pořídila potomka.

Jedno ale ví jistě a tím se netají. „Abych si udělala dítě a byla s ním sama. To bych nezvládla,“ má herečka jasno a evidentně se už smířila s tím, že zůstane bezdětná.

I to i přes to, že má v sobě tolik lásky, kterou by ráda rozdávala dál. Ačkoli už ale tomu, že jednou bude mít vlastní rodinu nevěří, stále by byla ráda, kdyby jednou potkala muže, se kterým bude šťastná. A na to je samozřejmě ještě stále dost času.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...