Samanthu ze Sexu ve městě málem zabili!

Hromová rána jako z děla, zvuk tříštěného skla a padajících zdí vzbudila nedávno ze snu představitelku vilné Samanthy ze seriálu Sex ve městě, herečku Kim Catrall (59).

Jakmile se otřesená herečka vypotácela z postele, zjistila, že do jejího domu narazila robustní dodávka řízená šestnáctiletou řidičkou, která vezla své kamarádky z mejdanu a v krvi prý měla alkohol a taneční drogu.

Také vás může zajímat ...

„Jsem úplně otřesená a v šoku, ale živá! Ta malá holka mohla zabít sebe, své přátele, ale i mě. Je to děsivé,“ prozradila vyděšená hollywoodská hvězda.

Auto totiž dostalo smyk a tak vrazilo přímo do vstupu k obývacímu pokoji, kde Kim občas usíná v křesle. Posádce auta se nic nestalo, protože zafungovaly airbagy. Vyděšená Kin v noční košili ještě pomáhala dostat dívky se z auta. Celý karambol v jejím domě si ještě vyfotila na mobil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...