Samota ho ničí

V krátkém sledu herci Jakubovi Prachařovi (36) ztroskotaly dva vztahy. Nejprve manželství s Agátou Hanychovou (35) a následně také románek s modelkou Denisou Dvořákovou (29).

Také vás může zajímat ...
Vztah s Denisou je už minulostí

A nelze se vůbec divit tomu, že ho to pořádně zasáhlo. V poslední době se tak snaží najít způsob, jak se se samotou vyrovnat a přijít na jiné myšlenky. „Začal jsem se učit hrát na piano,“ pochlubil se Prachař.

Vrátí se snad raději k Agátě?

Hodně ho prý rovněž baví vařit, přičemž říká, že si během toho vždy odpočine. Horší je, že to má negativní dopad, jelikož údajně výrazně přibral. Zdá se tak, že se poslední dobou Prachařovi sype život jako domeček z karet a nebýt obětavé maminky Dany Batulkové (62), která mu poskytla útočiště u sebe doma, asi by to s ním dopadlo ještě hůř.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...