Samota už ji přestává bavit

Tehdy se ocitla na dně, ale po letech se od něj dokázala znovu odrazit. Herečka ze seriálu Ulice Milena Steinmasslová (65) se svým bývalým manželem, kameramanem Romanem Pavlíčkem (65), žila dlouhých šestadvacet let.

Zdálo se jí, že je jejich manželství šťastné a bezproblémové a o to víc ji šokovalo, když se ji Roman zničehonic rozhodl opustit. Jednoduše herečce sdělil, že už po jejím boku žít nechce. S tím ale nepočítala ani v těch nejhorších snech.

Také vás může zajímat ...

Zhroutila se z toho a musela docházet k psychologovi. Tam nakonec skončil i její bývalý muž, kterého celá situace evidentně také dost vzala. Milena ho za jeho kruté rozhodnutí chtěla připravit o všechno, o majetek i o syny. Kvůli tomu měl dokonce užívat nějaké léky, až tak špatně na tom měl být. Teď už je tohle všechno ale minulostí a ona se chce posunout dál.

Mužů se nestraní

Začala si svůj život víc užívat. Předtím se mužům spíš vyhýbala, protože měla strach z dalšího zklamání. Nechtěla si s nikým nic začínat, a proto se raději soustředila sama na sebe a na svou kariéru. Teď už se ale z toho nejhoršího dostala a zdá se, že je na novou lásku připravená.

Nedokáže si totiž představit život bez partnera a údajně touží si k sobě někoho najít. Vrabci na střeše si špitají o tom, že si v posledních týdnech velmi dobře rozumí se svým kolegou Václavem Svobodou (56).

Otevřela se novým možnostem

Při natáčení seriálu se spolu mají oba herci náramně nasmát a taky si údajně často něco šeptají. Jako kdyby mezi sebou měli nějaké tajemství. Jak jsme vás již informovali, Václav má mít problémy se snoubenkou Jitkou.

Ta ho totiž nemá údajně respektovat tak, jak by si to on představoval. Po boku Mileny herec zřejmě přijde na jiné myšlenky a zapomene na humbuk, který ho doma pravděpodobně čeká. Mohl by Jitku, se kterou už je pěknou řádku let, vyměnit za sympatickou kolegyni?

Milena už ví, co od života chce, a Václav by to s ní tím pádem asi neměl příliš těžké. Uvidíme, jak se celá situace vyvine. Herečka by si každopádně lásku zasloužila a to, že si s někým dobře rozumí, je první krok.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...