Samota už ji ubíjí! Z čeho začíná šílet?

Nedávno se radovala z nové role v Ordinaci v růžové zahradě, která jí přinesla výdělek i kýžený kontakt s kolegy. Nyní atraktivní bruneta Mahulena Bočanová (53) bloumá po své buštěhradské vile a její psychika klesá níž a níž.

Také vás může zajímat ...

Naštěstí v rámci možností neztrácí svůj pověstný humor. Co ovšem ztrácí a se střídavým úspěchem opět nachází, jsou brýle, kterých má několikero. Občas zapomene, že už jedny našla, a nasadí si druhé, a když najde ty, které hledala původně, nasadí si i ty.

Izolace jí trochu leze na mozek. / zdroj: Instagram Mahulena Bočanová /

„To je vážná věc. Čas na důchod,“ komentovala své počínání, které zachytila i pro Instagram. Další Mahuleninou specialitou, kterou dokumentuje svoji vykolejenost, je hledání mobilního telefonu, zatímco jím telefonuje. Snad se natáčení Ordinace obnoví co nejdříve. Ale kdy?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...