Sandokan má už čtvrtou manželku!

Jak dnes vypadá představitel Sandokana aneb Černého korzára, který v 80. letech lámal jedno ženské srdce za druhým? Těžko uvěřit, že uhrančivému herci Kabiru Bedimu (74) je už přes sedmdesát let!

Také vás může zajímat ...

Bedi, kterého před čtyřiceti lety vyhlásili nejžádanějším svobodným mládencem, se od té doby stihl čtyřikrát oženit. Teď má o dvacet devět let mladší ženu Parveen Dusanjovou (45). Jeho manželkou byla i britská moderátorka Nikki Moolgaokerová (54) či modelka Protima (†49), s níž měl dvě děti, dceru Pooju (50) a syna Siddahartha (†26).

Velký fešák Sandokan.

Ten však v roce 1997 spáchal sebevraždu. Kromě nich si ještě s návrhářkou Susan Humphreysovou pořídil syna Adama (39). Pirátský kapitán Sandokan patřil v 80. letech k idolům nejen v zahraničí, ale i v někdejším Československu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama