Sandra Bullock – Vdala se za chlapíka, co neuměl být věrný

Rodiče jí bránili ve studiu herectví, říkali, že je to povrchní a nedůstojné. Jenže jejich tmavovláska si prosadila svou a dobře udělala.

Také vás může zajímat ...

Ještě i v padesáti byla vyhlášena magazínem People nejkrásnější ženou světa. Sbírá úspěchy s takovou lehkostí, jako by to byla spadaná jablka. „Být dobrým člověkem, dobrou matkou, udělat dobrý oběd, pustit před sebe někoho, kdo vypadá, že pospíchá víc.

Lidi, které považuji za nejkrásnější, jsou ti, kteří se o to nesnaží,“ řekla herečka, když se jí ptali, co pro ni znamená být nejkrásnější. Narodila se do uměleckého prostředí, matka byla německá operní pěvkyně, otec americký učitel zpěvu.

Dětství měla Sandra Bullock pestré, trávila ho střídavě ve Spojených státech a v německy mluvících zemích. Vystřídala Norimberk, Salzburg, ale i americký Arlington.

Střední školu vystudovala ve Státech, coby dívenka z dobré rodiny patřila k nejlepším žákyním, a byla dokonce zvolena „dívkou, která vám zpříjemní den“.

Rodiče si nepřáli, aby studovala herectví, připadalo jim to povrchní a nedůstojné. Jenže půvabná hnědovláska dobře věděla, že přesně tohle jí sudičky předpověděly.

V osmnácti utekla z domova proti vůli rodičů, studovat divadlo a herectví do Severní Karolíny. S nadhledem prohlásila, že potřebovala být daleko od domova, ale zároveň dost blízko, aby si pro ni rodiče mohli přijet, když její smělé plány nevyjdou.

Nebezpečná rychlost

Po roce se stěhuje do New Yorku, navštěvuje herecké kurzy a přivydělává si jako servírka. Pak už její cesta nevede nikam jinam než do Los Angeles. A tam si jí naštěstí všimli.

Dostala hlavní roli Tess McGill v seriálu Podnikavá dívka, natáčeného podle stejnojmenného slavnějšího filmu, a tak se na ní definitivně usmálo štěstí.

Po sérii filmů, které tak trochu zapadly, přišla Nebezpečná rychlost, kdy Sandra nasedla do autobusu a řítila se městem v roli řidičky. Během natáčení filmu Čas zabíjet se seznámila s charismatickým Matthewem McConaugheyem (49) a k smrti se zamilovala.

Vlastně tolik, že už ani netvrdila, že jsou jen přátelé. On prý dodnes používá kolínskou, kterou mu kupovala, a právě jemu jako prvnímu ukázala texaský dům, který roky budovala. Byla vždy opravdová, nikoli povrchní, hledala lásku na celý život, nechtěla střídat muže, toužila žít s tím pravým.

Řekla, že se bude vdávat jednou provždy, protože nemá v úmyslu se do roka rozvádět. Dojemné bylo její: „Věřím na city, na společný svazek i na manželství, věřím, že pravá láska může vydržet po celý život a že milující se pár společně dokáže všechno.

“ Ostatně její tvrdohlavá matka jí odjakživa kladla na srdce, že pokud bude uvažovat o manželství, pak jedině z lásky. Než se vdát z rozumu a pro peníze, pak raději zůstat na ocet – to byl názor paní Bullockové starší.

V béčkových filmech

Po thrilleru Síť, Nebezpečné rychlosti a romantické komedii Zatímco jsi spal začala oslnivá kariéra tmavovlasé krásky chřadnout. Běžné reakce na každý její nový film se určitě nezmění.

Jedni budou nadšeni a oslnění z její krásy, druzí zůstanou nezasaženi a budou váhavě pochybovat nad jejími hereckými kvalitami. Sandra Bullock ale miluje svoji práci, má to štěstí, že jí má stále dost a propadáky se na přímočaře fungující kariéře nijak extra nepodepisují.

Nejspíš vznikne ještě dost průměrných romantických komedií, a kdoví, třeba brunetka jednou přispěje i k nějakému dalšímu výjimečnému kousku. Naděje je tu vždycky a Sandra se tolik snaží.

Radost z Oscara Dostavil se i úspěch nad úspěchy. Snímek Zrození šampióna, ve kterém si zahrála pěstounku černošského teenagera, obdařeného fotbalovým nadáním a komplikovanou minulostí, ji totiž po delším období spíše rozpačitých filmů vrátil do seriózní herecké ligy.

Radost z Oscara zastínila událost daleko méně radostná. Rozvod, o který tolik nestála, slavnou a krásnou hereckou hvězdu bohužel neminul. Z manžela Jesse Jamese (49) se vyklubal bezcharakterní sukničkář, který půvabnou herečku podváděl se spoustou žen.

Ukázalo se, že když natáčela oscarový film, záludný Jesse jí byl nevěrný s jakousi potetovanou modelkou, která o tom informovala média. Prý jí dokonce sliboval, že se rozvede!

V posteli měl mnoho dalších, zajímaly ho hlavně motorkářky s velkými ňadry. Po rozvodu se herečka zařekla, že do manželství již nevstoupí, tu chybu podruhé neudělá. Spokojená kráska žije s fotografem Bryanem Randallem (53), a dvěma adoptovanými dětmi. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama