Sandra Nováková: Zlá, až se tají dech

Od dob, kdy hrála v seriálu Bylo nás pět cukrářovu dceru Evičku Svobodovou, uteklo hodně vody.

Coby Evička, hodná holčička s velikýma udivenýma očima, byla spořádané děvčátko, zato v seriálu Modrý kód představuje sympatická Sandra ženu nápadně podobnou rozlícenému tajfunu. Její lékařka Alexandra Růžičková je arogantní, nepříjemná na kolegy i na pacienty, nezdravě sebevědomá – protože dobře ví, že její matka, starostka, ji vytáhne z každé kaše.

Také vás může zajímat ...

Jak se Sandře po celá léta s touto postavou žije? Jsou tací, kteří tvrdí, že zpupností předčí kultovního doktora Cvacha z Nemocnice na kraji města! Jaké to tedy je, být MUDr. Cvachem v sukních? Co když to Sandru deptá?

Ale hvězda Modrého kódu se tomu směje. Potvory se, jak známo, hrají lépe než milé a laskavé osůbky. „Víte, já jsem si do té role zařadila všechny zlé lidi, které jsem kdy v životě potkala, a vyprodukovala si sama pro sebe osobu, která je konglomerátem všeho negativního. Brrr,“ popisuje talentovaná Sandra. Přála by si, aby jí lidé na ulici nenadávali.

Vždyť je to jen role, ne realita.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...