Šárka Ullrichová: Konečně má chlapa

Jako sůl už potřebovala někoho ulovit. Hvězda Ulice Šárka Ullrichová má už skutečně nejvyšší čas na to, aby založila rodinu. Biologické hodiny bijí jako šílené.

A v případě citlivé herečky nelze prohlásit, že si partnera a děti nepřeje, že dává přednost samotě. Tak to není. Šárka je vysloveně rodinný typ, potomky by si moc přála. Jenomže osud jí nebyl nakloněn, zatím nepotkala toho pravého, a dítě bez toho, aby ho vychovával hodný a zodpovědný tatínek, prostě nechce.

Také vás může zajímat ...

Kromě toho si zkomplikovala život i vlastní vinou, protože narkomanku Zuzanu v Ulici nejen hrála, ale bohužel přičichla k omamným látkám i v reálném životě. Teď konečně se zablýsklo na lepší časy. Herečka prohlásila, že nejspíš už našla to, co hledala.

„Mám přítele a jsem šťastná. Pokud jde o dítě, uvidíme. Je mi přes čtyřicet a to tělo něco zažilo. Uvidím, nechám to náhodě,“ nechala se slyšet s úsměvem plným naděje. Její partner nenaléhá, aby co nejrychleji otěhotněla, protože sám už dítě má, dokonce odrostlé.

Herečka považuje děti, které učí v Lidovém domě umění, tak trochu za své, ale přesto by se miminku vůbec nebránila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...