Šárka Ullrichová: Marně čeká na prince

Osamělý život. Ten je v posledních letech charakteristický pro hvězdu seriálu Ulice, herečku Šárku Ullrichovou (42). Přitom doufala, že se stane maminkou.

Jenomže, jak sama přiznává, princ, na kterého už celé roky čeká, stále nepřichází. Šárka je naštěstí velká bojovnice a nehodlá se jen tak vzdát. Otevřeně říká, že k úplnému štěstí jí schází láska. Ale věří, že i přes překážky, které jí do cesty klade osud, ještě najde někoho, díky komu bude zase zářit.

Také vás může zajímat ...

Dřív mluvívala i o čápovi, tvrdila, že ho vyhlíží a že už udělala objednávku, jenomže čápi jsou vzácní a je třeba na ně trpělivě čekat. Ale bez partnera si může o miminku a o čápovi jen nechat zdát. A seznamování je pro ni zřejmě tvrdým oříškem.

Prohlásila, že je opatrná, protože rozchody ji vždy zraní, a většina chvil, kdy jí nebylo dobře, souvisela s muži. Má v sobě vybudovaný pud sebezáchovy. Jakmile se jí nějaký muž zalíbí, nejde to poznat, protože Šárka to zakrývá, jak může.

To ale není ten nejlepší způsob, jak se seznámit. Čekání si krátí zálibami, vařením, pečením, malováním. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...