Šárka Ulrichová: TAK MLADÁ A NIČÍ JI SAMOTA!

ŠÁRKA ULLRICHOVÁ (42)

Hvězda seriálu Ulice ŠÁRKA ULLRICHOVÁ (42) se v poslední době velmi trápí. Důvodem je její dlouhodobá samota a absence lásky. Herečka si totiž začala uvědomovat, že čas jde neúprosně proti ní, a pokud by se jednou chtěla stát maminkou, měla by na tom začít intenzivně pracovat.

Problém je v tom, že si nemá s kým děťát ko pořídit, a než toho pravého najde, může pro ni být už pozdě.

Může si za to sama

Ullrichová připouští, že si za svou samotu může do jisté míry sama. Tolik se bojí zklamání a rozchodu, že je prostě až příliš opatrná. „Mám v sobě vybudovaný pud sebezáchovy,“ svěřila se herečka s tím, že když se jí někdo líbí, dělá pravý opak, čímž protějšek pokaždé zmate a je po všem. Obává se proto, že s tímhle přístupem bude už navždy sama.

Také vás může zajímat ...

„Už asi nebudu mít děti, ale pořád věřím, že ještě snad najdu někoho, díky komu budu zase zářit,“ snaží se být Šárka nad věcí.

A aby se zabavila, než se ukáže její vysněný princ na bílém koni, rozhodla se krátit si čas ručními a výtvarnými pracemi.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...