Šárka Vaculíková: Děsivá autonehoda

Sárka Vaculíkova

Hvězda nekonečného seriálu Ulice ŠÁRKA VACULÍKOVÁ (31) měla vážnou dopravní nehodu! Skončila v thajské nemocnici. Co se jí vlastně stalo?

Narkóza a šití

Také vás může zajímat ...

Společně s přítelem MARKEM LAMBOROU (23) se na jednom z thajských ostrovů projížděli na motorce, když se náhle smýkli po štěrku.

Naštěstí nejeli nijak zvlášť rychle, ale do nemocnice museli. Všechno totiž dopadlo hůř, než to na první pohled vypadalo. Oba prý dostali narkózu, aby jim místní lékaři vyčistili všechny rány. Pak došlo i na šití.

Takovou bolest údajně pár ještě nikdy nezažil. Naštěstí už jsou oba v pořádku. Díky tomu, že měli helmy, neutrpěli vážnější zranění. Na motorku ale asi dlouho nesednou. A do moře se také hned tak nepodívají.

Všichni jistě dobře vědí, jak slaná voda působí na otevřené rány. Na tuhle dovolenou pár asi úplně rád vzpomínat nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...