Saša Rašilov: Chce další děti

Herec Saša Rašilov (46) má elánu na rozdávání. Za necelé čtyři roky bude slavit padesátku, to mu ale nebrání ve smělých plánech. Jestli jste si mysleli, se se třemi potomky, které má, už dostatečně ukojil své otcovské touhy, mýlili jste se.

S bývalou manželkou Vandou Hybnerovou (50) má dvě dcery – čtyčiadvacetiletou Josefínu a dvacetiletou Antonii. Současná partnerka Lída Němečková (32) , s níž se oženil letos v létě, mu loni porodila holčičku Marušku (1).

Také vás může zajímat ...

On ale s rozšiřváním rodiny rozhodně nekončí. Už plánuje dalšího potomka a ne jednoho! „Nebojím se dětí, vždycky jsem toužil po velké rodině. Pokud se zadaří a bude další přírůstek, nebráním se mu ani na popáté,“ nechal se slyšet Rašilov.

A dokonce by mu vůbec nevadilo, kdyby měl samé holky. „Necítím žádný rozdíl mezi synem či dcerou. Má nejstarší dcera je, a vždycky byla, taková nejvíc opatrná a nejvíc holčička. Nicméně má trenérské licence na kontě a jezdila závody.

Takže adrenalin a riziko, to tam všechno je,“ dal herec příklad, že dívka nutně nemusí znamenat pokojovou květinku. A podobně to mají prý i druhé dvě dcery. O Antonii mluví jako o „šíleném klukovi“.

V dětství se totiž prý pouštěla do hodně bláznivých klukovin. A ta nejmladší? V době, kdy se učí chodit, se prý do všeho vrhá po hlavě, a to doslova. „Takže já mám doma takový klučičí holky,“ říká.

Nadšení Rašilova pro roztomilé caparty je opravdu veliké. Dokonce je kvůli tomu ochoten odsunout kariéru na druhou kolej. „Teď si i více uvědomuji, jak je pro mě práce méně důležitá a klidně něco odřeknu, protože hlídám Marušku,“ rozplývá se.

Je vidět, že po boku manželky Lídy našel opravdové štěstí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama