Saša Rašilov: Kvůli nové rodině začal odmítat práci!

Oblíbený herec Saša Rašilov (45) se v polovině července stal potřetí otcem. Nejmladšího potomka mu na svět přivedla jeho přítelkyně Lída Němečková (32) a zdá se, že holčička, které dali rodiče jméno Maruška, obrátila slavnému tatínkovi život vzhůru nohama.

Jakoby už nechtěl opakovat chyby z minulosti, snaží se být lepším otcem a partnerem. Herec se nechal slyšet, že kvůli nové rodině odmítá některé pracovní nabídky. „Nechci, aby mě práce okrádala o čas s ženou a dcerou,“ svěřil se.

Omezuje práci kvůli rodině. Jak zvládne utáhnout finanční náklady?

Na druhou stranu ale Rašilov dodal, že i přesto je hodně pracovně vytížený a dělá o sto šest. Nic jiného mu zřejmě nezbývá. Lída je totiž na mateřské dovolené a hlavním živitelem rodiny je tak pochopitelně Rašilov.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...