Sauna posílí imunitu a dodá energii

Je na vás mrazivé období už příliš dlouhé a nemůžete se dočkat až se vystavíte na hřejivé sluneční paprsky? Roční dobu sice neurychlíte, ale máme pro vás tip, jak se parádně prohřát.

V čem spočívá její kouzlo?

Také vás může zajímat ...

Sauna vám toho může nabídnout daleko víc, než jen příjemné prohřívání zmrzlého těla. Má totiž daleko víc blahodárných účinků, které pozitivně působí na vaše zdraví, krásu a celkovou pohodu! Po kud tedy podlehnete tomuto skvělému způsobu relaxace, můžete si být jistá, že docílíte mnoha zlepšení. Například klidnější činnosti srdce, prokrvení končetin nebo si uvolníte dýchací cesty.

Nemluvě o pozitivním vlivu na vaši celkovou psychiku.

Sauna je také skvělým pomocníkem, pokud vás co chvíli trápí nepříjemné migrény. Jestli ale chcete docílit, všech možných účinků saunování, je třeba provést celou proceduru správně.

Jak se správně a účinně saunovat?

Proto než vstoupíte do saunovací místnosti, omyjte se celá mýdlem a sundejte si veškeré šperky. Ideální je během relaxace ležet, aby byly vaše svaly uvolněné. Měla byste také být úplně nahá, ale pokud se stydíte, zahalte si alespoň intimní partie ručníkem.

Uvnitř buďte nejdéle patnáct minut. Potom se pomalu ochlaďte proudem vody a nezapomeňte dodržujte pitný režim..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...