Sbalila lamače ženských srdcí a úplně ho změnila

Málokdo by tipoval, že by se tihle dva do sebe mohli zamilovat. Byli totiž každý úplně jiný. Herečka Jitka Čvančarová (42) byla odjakživa spíše rodinný typ.

Toužila po svatbě a šťastné fungující rodině. Zato tanečník Petr Čadek (42) si spíš rád užíval. Střídal jednu taneční partnerku za druhou a snad každé se z něj podlamovala kolena. Čadek si toho byl moc dobře vědom a užíval si, jak s ním ženy flirtují. Pak ale poznal Jitku.

Také vás může zajímat ...

Svlékala ho na parketu

Poprvé se setkali v roce 2007 v pražském baru Lucerna. Tehdy tam Čvančarovou doprovázel její přítel, herec Martin Hofmann (42). V baru se mu ale Jitka příliš nevěnovala, měla oči pro někoho úplně jiného – pro Petra Čadka.

Zalíbil se jí na první pohled, a za každou cenu ho toužila poznat. Když byl večer v nejlepším a všichni už byli „v náladě“, rozhodla se herečka využít své šance. Vyrazila na taneční parket a začala s Petrem vášnivě tancovat. To vše se odehrálo navíc před zraky jejího tehdejšího přítele.

Užíval si s prostitutkami

Jitka ale žila s Martinem ještě nějaký ten měsíc poté. Plánovala s ním založit rodinu a všechno se zdálo být na dobré cestě. Jednoho Jednoho dne se k ní ale dostala nehezká zpráva. Byla zrovna na natáčení seriálu Dokonalý svět, když se dozvěděla, že jí přítel zahýbá s prostitutkami.

„Martinův problém byl v tom, že služeb těchto prostitutek využíval poslední dobou velmi hojně a skoro si nedával pozor. Měl pocit, že se nemůže nic stát,“ prozradil tehdy jeho kamarád.

Jitka se z toho zhroutila a dlouho tomu nedokázala uvěřit. Cítila se poníženě a trvalo jí dlouhou dobu, než se s tím srovnala. S Hofmannem se tehdy okamžitě rozešla a nechtěla o něm už ani slyšet.

Druhé setkání bylo osudové

Když se Jitka dostávala s ošklivého rozchodu, dostala nabídku zúčastnit se pořadu StarDance. S radostí na to kývla, a díky tomu se podruhé setkala s mužem, který se jí tak moc líbil. Petr Čadek byl během soutěže jejím poradcem, a tak spolu trávili spoustu času.

Tentokrát to ale nezůstalo jen u jednoho tance. Přeskočila mezi nimi jiskra a herečce se podařilo klofnout muže, o kterém snila. Trochu se prý ale bála, vzhledem k jeho pověsti milovníka žen.

Dokonce měl udržovat poměr s Tatianou Vilhelmovou (42) a také se slovenskou kráskou Andreou Verešovou (40). Mimoto měl mít spoustu dalších románků. Jitka navíc byla v té době ještě hodně nedůvěřivá. A aby také ne, po tom všem, čím si musela projít. Nejspíš se bála, aby se tento scénář neopakoval.

Potřebovala si ho proklepnout

I tak ale vztah s Čadkem riskla. Chtěla ale všechno držet pod pokličkou. Co kdyby byla znovu podvedená? Už zřejmě nechtěla, aby byla veřejně probíraná jako nějaká chudinka. Nejdřív chtěla Petra poznat ona sama a až potom se s ním chtěla ukázat na veřejnosti.

Čadek její přání respektoval a po čase se ukázalo, že jim to opravdu klape. A tak se po necelém tři čtvrtě roce rozhodli ko
nečně předstoupit před veřejnost.

Jako pár se poprvé ukázali na předávání diváckých cen TýTý. Neodpovídali ale na žádné otázky, o jejich vztahu se odmítali bavit a jednoduše se od všech distancovali. I tak ale bylo většině jasné, že jsou spolu.

Chtěli utajit svatbu

I když svůj vztah pořád tak nějak tutlali, rozhodli se ho posunout na další úroveň. V roce 2011 před Jitkou Čadek poklekl, požádal ji o ruku a mohla tak konečně říct své vysněné „ano“. Svatba se konala v létě téhož roku.

Když se jich ale fanoušci či novináři ptali, kdy se chystají vzít, dělali, že se nic neděje. Svatbu popírali. „Prosím? Že se budeme brát? Tak jo, tak si to napište,“ reagoval před lety Čadek na jeden hovor od novináře. A nezapomněl se během toho smát na celé kolo.

Jitka pro změnu raději vůbec nezvedala mobil a neodpovídala nikomu na zprávy. Bohužel pro ně se ale dostalo ven, že svatbu skutečně chystají. Zdroj z jejich blízkého okolí tehdy prozradil, že ji chtějí mít jen v úzkém rodinném kruhu. Zřejmě měli tak trochu naspěch. Jitka se totiž vdávala těhotná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama