Sbíra jídlo ze země. Má hlad?

Diváci seriálové Ordinace ji znají jako trefnou, ráznou, přímou a v dobrém smyslu bláznivou vrchní sestru Babetu. Mimo kamery je ale Bára Štěpánová (59) úplně jiná, mnohem vážnější a méně suverénní.

Také vás může zajímat ...

Od role sestřičky si teď dá měsíc pauzu, aby zase v srpnu naskočila do náročné šňůry. Čerstvě si vyzkoušela úplně jinou polohu, když se snaží na divadle coby bláznivá tetička Angela dostat pubertálního syna Vincenta Navrátila (22), ve skutečnosti syna herečky Veroniky Žilkové (57).

Ve vypjaté scéně tam dvojice po sobě hází popcorn a Bára neváhá jíst zrnka kukuřice z podlahy. „Já ten popcorn běžně někdy jím i po zkoušce, když mám hlad,“ prozrazuje herečka. Až to vypadá, že s mužem nemají co jíst, když – jak se o nich píše – mají finanční problémy.Tak hrozně na tom nejsou, dovolená bude v Řecku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...