Sblíží je rodinná pohroma?

Co je pravdy na tom, že Dáda Felixe stále miluje?

Dáda Patrasová (64) si nedávno prožila noc plnou hrůzy, když v jejím domě vypukl požár. Ten zřejmě ještě uspíší rekonstrukci, kterou s manželem Felixem Slováčkem (77) plánovali. Může je to zase sblížit?

Noc jako z hororu má za sebou zpěvačka Dáda Patrasová (64). Od nejhoršího ji zachránila její fenka, když ji upozornila na požár, který u ní v domě vypukl.

Také vás může zajímat ...

Díky včasné reakci protentokrát všechno dobře dopadlo, ale dům je v horším stavu, než se původně s manželem, hudebníkem Felixem Slováčkem (77), domnívali. „Felix hned ráno všechno prohlédl, plánujeme tam letos rekonstrukci kvůli vlhkosti.

Musíme nyní nechat rovnou udělat i nové rozvody elektřiny,“ říká Dáda a z jejích slov je znát, že i když Felix žije s milenkou Lucií Gelemovou (38), o svou manželku se vzorně stará. A asi by nebylo divu, kdyby si po takové záležitosti uvědomil, že mu na jeho ženě pořád ještě záleží.

Rekonstrukce společné vily je teď bude hodně zaměstnávat a kdoví, jestli se při tom neobjeví i jiskra mezi nimi dvěma. Přece jen se říká, že stará láska nerezaví

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama