Sbohem, tukové polštářky!

Dala jste si novoroční předsevzetí, že zhubnete? Vyzkoušejte kavitaci, moderní liposukce bez zásahu skalpelu. Bezbolestné vás ošetří speciálním přístrojem vyzařujícím ultrazvukové vlny.

Vlny v podkoží rozbijí tukové buňky, tuk vyteče ven z těla jej odvede lymfa jako odpad. Bezprostředně po zákroku nutné ještě podstoupit lymfatickou masáž (lymfodrenáž). Odpadní látky a tuk se pak z těla odplavuje celý týden! Proto se nemá v této době pít alkohol, protože tělo se místo očisty věnuje odbourávání tohoto jedu.

Jak zákrok probíhá?

Po zákroku na vybraných partiích – břiše, stehnech, bocích, zádech – dojde k viditelnému úbytku tukových polštářků. Jediné místo, kam přístroj nesmí mířit paprsek je obličej. Procedura začíná ruční masáží lymfatických uzlin, takzvaným otevíráním cesty k rychlejšímu odplavování tuků z těla. Tím dochází k vlastnímu drcení tukových buněk speciální vakuovou hlavicí vysílající ultrazvukové vlny.

Také vás může zajímat ...

Pokud se zákrok provádí na více místech těla, měla by být mezi terapiemi přestávka 7–10 dní.

Pro koho se nehodí?

Kavitaci by neměli podstoupit lidé s nemocemi srdce, s kardiostimulátorem nebo trpící trombózou. Proto by si měli dát i postižení poruchou metabolismu tuků, nebo lidé po transplantacích. Nehodí se ani pro pacienty s kožními defekty, těhotné a ty, kteří ve svém těle nosí kovovou protézu. V ohrožení jsou i nositelé těžkých jaterních a ledvinových poruch.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...