Scarlett Johansson: Sundala snubák

Rozvod na obzoru?

Když si před dvěma lety hollywoodská diva SCARLETT JOHANSSON (32) brala francouzského novináře ROMAINA DAURIACA (35), tvrdila, že je to muž jejího života. Teď vyšlo najevo, že už od loňského léta žije pár odděleně a právníci připravují rozvodové papíry. Hvězda oscarového snímku Ztraceno v překladu má přitom s šarmantním Francouzem teprve dvouletou dcerku ROSE DOROTHY.

Manželský pár ale spekulace o rozchodu popřel, a dokonce se společně ukázal na nedávné akci v New Yorku, kde ochotně pózoval fotografům.

Herečka se ale už nějakou dobu ukazuje bez snubního prstenu a také blízký zdroj z jejího okolí potvrdil, že se manželé přátelsky rozešli.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...