Schází se spolu i po natáčení seriálu?

Eva s hereckým kolegou Markem Lamborem. V seriálu Slunečná to mezi nimi jiskří. Jaká je skutečnost?

Hlavní hvězda seriálu Slunečná, Marek Lambora (24), se, jak se zdá, pořádně „prokecnul“. Slunečná se na obrazovkách skvěle zabydlela a už nekompromisně válcuje konkurenci. Diváky tak samozřejmě zajímá vše ze zákulisí natáčení a herci dávají jeden rozhovor za druhým.

Hlavní hrdina, krasavec a miláček žen Lambora, který je také vítězem zatím poslední show Tvoje tvář má známý hlas, nechtěně prozradil, jak si sedí s hlavní hvězdou Slunečné, herečkou Evou Burešovou (26).

Také vás může zajímat ...

„Jsem moc rád, že jsme si s Evou tak padli do noty! Mnohem příjemněji se nám točí i milostné scény, když je vám ten spoluhráč, se kterým trávíte většinu času na place, také sympatický,“ a tak se provalilo, že spolu ti dva skončí ve velmi žhavém objetí.

Proslýchá se, že to mezi mladými herci intenzivně jiskří i mimo natáčení. Vznikne snad nová láska?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...