Schází se tajně s bývalým?

Dlouho to prý byla Lucie, kdo tahal v manželství s Tomášem Matonohou (49) za ten kratší konec. Byla na všechno sama a muž si jí moc nevšímal. Asi jí došla trpělivost.

Moderátor pořadu, Co na to Češi, Tomáš Matonoha, si zřejmě myslel, že má svou krásnou ženu jistou a není třeba se o její srdce nadále snažit. Alespoň tak to v uplynulých dnes popisovala hvězda seriálu Slunečná, Lucie Benešová. Ta podle všeho nabyla dojmu, že o ni manžel nemá zájem a rozhodla se jít štěstí naproti, ale jinudy.

Také vás může zajímat ...

A je to právě ostře sledovaný seriál, který zamíchal kartami osudu herečky. Do cesty jí totiž přivál bývalého partnera Filipa Blažka (46) s nímž má Lucie syna Luciána (23).

A zdá se, že si ti dva mají stále co říct.

Osudové setkání

Už vloni v létě se herečka rozpovídala o Blažkovi a nutno podotknout, že bylo zřejmé, že jí bývalý není stále lhostejný. Podle Lucie to kdysi byla láska na první pohled. „Oba jsme byli dost mladí a bylo to tak dobře, protože náš vztah byl trošku bouřlivější,“ pustila si pusu na špacír herečka, pro niž byl Blažek osudovým mužem.

A na takové se nedá přece zapomenout snadno, zvláště když spolu mají syna.

Ačkoli jejich vztah skončil už před dvaceti lety, vídali se kvůli Luciánovi pravidelně a vycházeli spolu prý většinou dobře.

Vídají se nejen v práci

Tu a tam se společně objevili před kamerou, ale nikdy nešlo o nic dlouhodobého, až nyní! Hrají spolu ve Slunečné a díky tomu jsou si zase o něco blíž. Podle některých kolegů kolem sebe zpočátku velmi opatrně našlapovali, pak ale veškeré rozpaky zmizely a dnes by se dalo říct, že to mezi nimi pěkně jiskří. Podle některých svědectví spolu měli být bývalí partneři viděni i mimo natáčení.

Kdo by ale čekal, že podobné zjištění manžela Benešové Matonohu rozpálilo doběla a herečka měla doma žárlivou scénu, pletl by se. Ten nad tím měl jen mávnout rukou.

Pak se mu to ale rozleželo a ženu teď hlídá na každém kroku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...