Schází se tajně s mladší ženou?

Každý má o manželství zřejmě jiné představy. Herec a moderátor Tomáš Matonoha (47), který moderuje oblíbený pořad Co na to Češi, si stojí za tím, že rodinu má zajistit muž. Jeho manželka Lucie Benešová (45) ho v jeho názoru plně podporuje.

U nich doma to tedy funguje tak, že Matonoha je hlavním živitelem rodiny, zatímco Lucie se stará o všechno ostatní. Manželům to dlouhá léta vyhovovalo, ale teď se věci mají mít jinak. Tomáš dřív trávil každou volnou chvíli s rodinou, ale teď to vypadá, že chce mít prostor i na jiné aktivity, což se jeho manželce zřejmě vůbec nelíbí.

Také vás může zajímat ...

Není pochyb o tom, že Matonoha tráví v práci většinu svého času.

Časté návštěvy hospod

Natáčecí dny pro něj rozhodně nejsou jednoduché a za jeden den se toho musí nejspíš hodně zvládnout. Dřív byl Matonoha rád, že si mohl doma v klidu odpočinout a zároveň trávit čas s dětmi a manželkou.

Proslýchá se však, že poslední dobou má čím dál tím častěji dávat před rodinou přednost hospodě s kamarády. Tvrdí, že se s nimi také potřebuje čas od času sejít a trochu si popovídat a odreagovat se. Ze začátku to jeho žena nejspíš brala, protože nechtěla svému manželovi v ničem bránit.

Ale když začaly být návštěvy hospody častější než návštěvy domova, rozhodla se zasáhnout.

Ztropila mu pořádnou scénu

Manželé se kvůli Tomášovým nočním vycházkám měli nejednou pohádat.Posledně navíc Lucie ztropila pořádnou scénu, což nám potvrdili i její známí. Ti také prozradili, že když jednou přišel Matonoha z hospody domů, Lucie na něj okamžitě začala hystericky křičet, co si to o sobě myslí a jak si jejich život představuje.

Matonoha přitom už i v několika veřejných rozhovorech v minulosti přiznal, že nemá rád, když mu někdo rozkazuje a poroučí. Vypadá to, že výjimkou není ani jeho žena, protože údajně neváhal ani chvíli a začal se s ní hádat.Nicméně tato jejich přestřelka očividně vůbec nic nevyřešila.

Baví se s mladší milenkou?

Lucie nerozumí tomu, proč se její manžel mimo domov zdržuje tak často. Chápe, že chce třeba strávit trochu času s přáteli, ale na druhou stranu, mohou se přece jen občas scházet i někde jinde než třeba v hospodě.

Zdá se, že nabyla podezření, že v Tomášových častých návštěvách místních podniků bude něco víc. Že by ho tam táhla touha po nějaké mladé ženě? Přece jen je to věčný vtipálek a má rád, když ženy jeho humor dokážou ocenit.

Šušká se, že k nějakému flirtu došlo, ale nemělo jít o nic vážného. S dotyčnou si měl Matonoha jen povídat a snažit se ji rozesmát svými povídkami a vtipy. Jenže daná slečna má být o něco mladší než on a je možné, že právě ona je důvodem, proč je Tomáš raději v hospodě než doma.

Dělá, že se nic neděje?

Poslední dobou to ale vypadá, že Lucie změnila taktiku. Na manželovy noční vycházky už nic moc neříká, protože nejspíš ví, že je to zbytečné. Začala se tedy soustředit na něco jiného, a to konkrétně na dvě své nejstarší děti, Luciána (22) a Sáru (19), které už obě vyletěly z hnízda.

Maminka se jim údajně začala plést do života více, než je zdrávo. Kdyby to tak dělala vždy, nijak by je to nepřekvapilo, ale tato její euforie začala úplně zničehonic. Dětem má Lucie volat několikrát za den s tím, co dělají, jak se jim daří ve vztahu, jestli si byly nakoupit jídlo a tak podobně.Jak Luciánovi, tak Sáře to začíná pomalu, ale jistě lézt na nervy, ale na druhou stranu mají o maminku strach, protože takhle se podle nich nikdy nechovala.

Na vztahu budou muset zapracovat

Vypadá to, že herečce její plán na rozptýlení vyšel.Na manžela už ani není nepříjemná a dalo by se říct, že už ji ani příliš netrápí, v kolik se vrací domů. Asi to bere tak, že on má své koníčky a ona ty své. Jenže to znamená, že spolu i nadále nebudou trávit téměř žádný čas.

Navíc hrozí, že se Matonoha zakoukal do jiné, což by mohlo nadělat další problémy. Budeme však doufat, že manželé se co nejdříve dají do řeči a vymyslí kompromis, který bude vyhovovat oběma. Přece jen jsou spolu dlouho a byla by škoda vše zahodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...