Schovává se Hybnerová před veřejností?

Touží po samotě!

Časté pendlování mezi Prahou a Vysočinou nečiní herečce sebemenší problém.

Nešlo si nevšimnout, že se po herečce VANDĚ HYBNEROVÉ (47) tak trochu slehla zem. Na akcích či bujarých večírcích plných slavných tváří ji jen tak nepotkáte, a když už, tak po krátké chvíli okamžitě mizí. Kam herečka utíká? Hybnerová žije střídavě v centru Prahy a na Vysočině nedaleko od Jihlavy, kde má malou farmu.

„Potřebuju ten prostor, čistý vzduch a hlavně samotu,“ svěřila se herečka, která si slávy a pozornosti médií užila víc, než by jí bylo milo. Nestojí prý o osamocení, ale o dobrovolně volenou samotu. Pro Hybnerovou je to relax, stejně jako těžká práce, které se při hospodaření na farmě plné zvířat nemá šanci vyhnout.

„Fyzická práce mě baví, nepotřebuji alespoň žádnou posilovnu,“ pochvaluje si herečka, která zřejmě právě díky tomuto stylu života vypadá čím dál lépe.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...