Schyluje se k rozvodu roku!

Není to tak dávno, co se objevila informace, že se jeden z našich nejúspěšnějších moderátorů Leoš Mareš (40) chystá konečně dořešit svůj vztah s manželkou Monikou (42) s níž má syny Jakuba (11) a Matěje (7).

Velkolepá svatba za tři a půl milionu korunu štěstí manželům na dlouho nepřinesla. Dokonce se proslýchá, že už v době, kdy si Mareš Moniku bral, měl milenku. Do dvou let od svatby pak byli partneři od sebe.

Také vás může zajímat ...

Mareš svou ženu a děti opustil kvůli výrazně mladší milence Haně Svobodové (28), bál se prý rodinného stereotypu a nudy. Chtěl si užívat života plnými doušky, a to s dětmi v zádech zkrátka nebylo možné.

Po boku moderátora se v uplynulých letech vystřídalo hned několik krásných žen až v jeho náruči zakotvila módní redaktorka Monika Koblížková (36), která obrátila jeho život vzhůru nohama.

Přiměla ho k rozhodnutí

Podle manželky byl Mareš v době, kde se brali nevyzrálý a netušil jaké štěstí má, když se mu narodily dvě zdravé děti. Monika ale nebyla schopná ho přesvědčit, aby se kvůli ní a synům změnil.

Za to jeho současná partnerka má na moderátora neuvěřitelný vliv. Podle některých lidí dokonce takový, že když si usmyslí, přesvědčí ho k čemukoli. Snad i proto nikoho z blízkosti Leoše Mareše nepřekvapilo, když spolu s matkou svých dětí před pár týdny oznámil, že se domluvili na rozvodu.

Všem bylo údajně hned jasné, že myšlenky na rozvod rozhodně nejsou z jeho hlavy, nýbrž dílem Moniky Koblížkové, která se nehodlá smířit s tím, že by byla až ta druhá. Navíc jeden z přátel Mareše se nechal slyšet, že je moderátor pod obrovským tlakem. Dala mu snad pohledná brunetka nůž na krk?

Má vážně štěstí v neštěstí

V souvislosti s rozvodem se také často řeší majetkové vyrovnání a alimenty na děti. Podle slov Moniky Marešové se na všem s manželem dohodli a není důvod si dělat jakékoli naschvály.

Mareš se k dětem vždycky měl a dal jim, co mohl. V tomto ohledu tedy rozhodně nestrádaly. Na druhou stranu, po tom všem, čím si musela Marešova žena projít, by se nikdo asi nedivil, kdyby se mu během rozvodu pořádně pomstila.

Ona však rozhodně nemá v plánu z manžela sedřít kůži. Chce, aby všechno proběhlo maximálně v klidu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...