Schyluje se k válce celebrit?

Herečka Sandra Pogodová (45) není zrovna velkou milovnicí zpěvačky Dary Rolins (47). A dokonce ji nedávno nepřímým způsobem označila za pokrytce!

Ačkoli se totiž Dara nezdráhá emotivně hovořit o tom, jak by se měly ženy oblékat tak, aby se cítily sami sebou a neřešili módní trendy, ne každý s ní má takovou zkušenost. Sandra se dokonce svěřila s tím, že když se v minulosti objevila na karlovarské festivalu v neobvyklých šatech ze San Francisca, Dara ji pořádně zkritizovala.

Také vás může zajímat ...
Herečka jistě nenechá věci jen tak!

„Vyfotili mě do nějaké módní policie a myslím, že Darinka Rolincová tam napsala, že mám na sobě potah od auta,“ uvedla Pogodová, která se přitom v šatech cítila skvěle. Tak uvidíme, jestli připomenutí letité křivdy donutí Daru k tomu, aby se k ní vyjádřila, a nebo se dokonce herečce omluvila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...