Schytal drsnou kritiku

Podle herce Martina Dejdara (55) jde o normální podnikání. Ale obrovská část veřejnosti na to má jiný názor a považuje jeho nápad za neuvěřitelnou drzost! O co jde?

Také vás může zajímat ...

Dejdar se rozhodl založit internetové stránky, kde by si mohli zájemci koupit vzkaz od své oblíbené celebrity. Co veřejnost ale pobouřilo je cena, kterou si za to herec rozhodl účtovat. Za audio vzkaz tisíc pět set a za video dokonce dva a půl tisíce korun!

Se svým projektem nakonec u lidí příliš neuspěl

Když tohle vyšlo najevo, strhla se taková lavina, že Dejdar svůj projekt ukončil a definitivně stránky smazal. Přesto tvrdí, že nedělá nic nemorálního a hájí se tím, že chtěl pomoci kolegům postiženým koronakrizí. Spousta z nich ale podobné radosti dělá pro své příznivce už dávno a zadarmo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama