Schytala pořádnou ránu

Sandra Pogodová (43) si zažila opravdu perné chvilky a málem z toho byl pořádný trapas. Co přesně se stalo? Její herecký kolega Bořek Slezáček (51) jí totiž flintou urazil kus zubu! „Jsem z toho nešťastný a je mi to moc líto.

Také vás může zajímat ...

Tu scénu tam tedy raději dávat nebudeme, protože nemůžeme zaručit, že by si nevyrazil zub někdo další,“ vysvětloval pořád dokola nešťastnou událost Slezáček. Původně šlo o vtip, kdy Pogodová v jedné ze scén měla políbit právě flintu, která ji o kus zubu připravila, místo Slezáčka.

Bořek měl z nehody velké výčitky svědomí.

Naštěstí se nepříjemný karambol odehrál alespoň dva dny před premiérou muzikálu Trhák, který Pogodová zkoušela v pražském Divadle Brodway. Zraněná herečka tak musela bojovat s neskutečnou bolestí, ale také narychlo shánět pomoc zubaře, aby na premiéru nastoupila v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama