Schytala to od ostatních matek

Už pár týdnů je herečka Veronika Arichteva (34), kterou diváci znají ze seriálu Slunečná, maminkou syna Luky (1,5 měsíce). A za tu dobu už proti sobě stihla poštvat celou řadu jiných maminek.

Pozdvižení vyvolal její příspěvek na sociální síti, kde se podivuje nad jejich chováním. „Jako už rozumím tomu, když se doma nestíhá hned uklidit nebo uvařit, ale nevyčistit si celý den zuby? Holky, jako uznávám, že je to záhul, ale zase asi nemusíme být prasátka.

Také vás může zajímat ...
Veronika si první týdny s miminkem užívá

To jsem nikdy nepochopila a nechápu ani teď,“ napsala Veronika, která si zakládá na svém dokonalém chrupu, kterému obětovala rok a půl, kdy musela nosit rovnátka.

Možná si ani neuvědomila, jak moc mohla ostatní ženy svým komentářem zasáhnout. Možná na rozdíl od jiných má totiž velkou podporu ve svém muži, režiséru Biserovi Arichtevovi (44), který jí doma se svým pomáhá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama