Se smrtí se nežertuje! To přehnal!

Herec Pavel Liška (47) je známý svým černým humorem, ale i on občas přestřelí a musel to uznat i on sám. Na Facebooku totiž sdílel ofocený titulek a úvodní fotku článku z Prostějovského deníku týkající se posledního rozloučení s Pavlem Liškou.

Také vás může zajímat ...

Pochopitelně se nejednalo o jeho pohřeb, nýbrž jeho jmenovce, velitele Sboru dobrovolných hasičů. Jenže tento detail herec v příspěvku jaksi vynechal, čímž řadu lidí vyděsil a následně také pobouřil. Dostalo se mu spousta nadávek! Prý si nechtěl dělat legraci jako spíš poukázat na to, že život je příliš krátký, jenže ve výsledku to přece jen přehnal.

„Važte si svého života, nevíte dne, a všechno se změní…,“ dodal k příspěvku, který pak ale kvůli agresivním reakcím raději smazal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...