Se snaží před všemi utajit, že je potřetí těhotná?

Její kariéra televizní moderátorky je ve velkém ohrožení.

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (42) nemá o muže nouzi. Ale zatím žádný s ní dlouho nevydržel. Teď to ale vypadá, že o deset let mladší právník Michal Smečka (32) by její prokletí mohl zlomit. Rozhodně se s ním Lucie nebojí otěhotnět!

Také vás může zajímat ...

Pokud přijde řeč na soukromí, je moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (42) téměř vždycky skoupá na slovo. Jenže teď vlastně mluvit ani nemusí. Její sladké tajemství na ni práskla obyčejná fotka.

Kdyby to bývala Lucie věděla, asi by se s ní sama nechlubila. Nebo, že by to byl její záměr? O co jde? Lucie uveřejnila snímek, kde leží ve smyslné póze na kapotě luxusního vozu.

A přestože je oblečená v tmavých barvách, které dokáží ledasco skrýt, nedá se přehlédnout její vzdouvající se bříško a stehna trochu víc žensky plná než jsme u Borhyové zvyklí. Z toho by se dalo usuzovat, že miminko už je možná na cestě!

Každému dítěti pořídí vlastního tatínka

Už tři roky je bloďatá sexbomba šťastná po boku brněnského právníka Michala. A podle jejích slov si s ním skvěle rozumí i její syn, kterého má s řeckým hoteliérem Nikem Pappadakisem (44) a dcera, jejímž otcem je sportovní moderátor Michal Hrdlička (31).

A proto se už před časem Borhyová nechala slyšet, že by ráda dala dítě i současnému partnerovi. „Rozhodně nemám strach opět otěhotnět a ani se tomu nebráním, uvnitř se cítím strašně mladá a plná energie, věk neřeším, to je jen číslo.

Kdyby Bůh dal, určitě bych ještě jedno dítě chtěla, nebo i dvě,” přiznala moderátorka, že její biologické hodiny ještě stále nepřestaly tikat a na další miminko by si bez váhání troufla.

Mladší partner by o své dítě jistě stál

Těhotenství by tak bylo logickým krokem ve vztahu Lucie a Michala. Už jen z toho důvodu, že on je dosud bezdětný a i když se ke dvěma „bonusovým“, které získal společně s Lucií chová moc hezky, přece jen vlastní krev je vlastní krev.

A obzvlášť pro muže, kteří většinou touží po pokračování svého rodu. Navíc jejím dětem může být spíš kamarádem, ale od toho, aby je vychovávali, jsou tady jejich vlastní otcové.

Jako vždy okolo těhotenství mlží

Toho, že se Lucčino tělo mění si její věrní fanouškové nemohli nevšimnout. Na sociálních sítích se tak okamžitě rozjely na toto téma spekulace. A Borhyová, jak je jejím zvykem, se k nim nevyjadřuje.

„I v předchozích vztazích jsem se snažila nechávat si tyhle věci pro sebe, ale protože jsem známá osobnost, tak se to vždycky nějak provalilo,“ říká Lucie a je jasné, že pokud nebude muset, s pravdou ven jen tak nepůjde.

Na to, jak je to doopravdy si tak budeme muset přinejmenším ještě pár týdnů počkat. I když klesající teploty přece jen umožňují takové tajemství skrývat o něco déle.

V těhotenství přijde o svou vášeň

Věcí, kterou ženy v požehnaném stavu odloží mezi prvními jsou džíny, pevně obepínající jejich postavu. A právě to, bude Lucii (42) pomyslně nejvíc „bolet“. Právě ikonické kalhoty jsou totiž její velkou závislostí.

„Mám doma asi 200 kusů,“ přiznala, že je to vlastně věc, kterou sbírá. Podle vlastních slov není, tak jako jiné ženy, ujetá na boty nebo kabelky, ale tomuto kousku oblečení prostě nedokáže odolat. Je ale možné, že v takovém množství se najde i pár hezkých těhotenských kousků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama