Se závistivci si hlavu nelámou

Nejzbožňovanější a zároveň nejnenáviděnější člověk v zemi? Leoš Mareš (44) je pro někoho král humoru a sociálních sítí, pro ostatní je to jenom směšná figurka.

Lidé mu posílají rozporuplné zprávy, ale rozhodně převažují ti, pro které je to druhý bůh. I díky tomu má tučné konto, o kterém se může obyčejným lidem jenom zdát. Vlastní luxusní automobil, bydlí v obřím bytě s nádherným výhledem, létá si na exotické dovolené, a ke všemu má ženu snů.

Také vás může zajímat ...

Kterou ovšem také náležitě rozmazluje. Monika Marešová (39) se díky němu stala první dámou českého showbyznysu. Stala se Leošovou manželkou na plný úvazek.

Nedávno spolu vyrazili na jachtu do Chorvatska a své fanoušky opět zásobovali fotkami a videi, kterými samozřejmě vyvolali další vlnu závisti. Ani Monika, ani Leoš si ale s takovými lidmi rozhodně hlavu nelámou.

Teď navíc Monika odjela na luxusní dovolenou s kamarádkou a Leoše doma nechala s tchyní. Monika si tedy na pláži bez obav vychutnává obdivné pohledy mužů a moderátor je pod dozorem. Umí si to zařídit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...