Sebevědomý Janek se nikým zastrašit nenechá!

Jestli něco zpěvákovi a tvůrci zdařilých českých muzikálů Janku Ledeckému (55) nechybí, tak je to jednoznačně velké ego. Něco takového se asi dědí z generace na generaci, protože podobně úspěšná a známá na celém světě (ve sportovním odvětví) je i jeho dcera Ester (23).

Také vás může zajímat ...

Jankovi je sice jasné, že se vše může co nevidět změnit a všechno může ze dne na den skončit, ale zatím se české konkurence rozhodně nebojí. „Moc to nesleduji. Konkurence tu byla vždycky, ale můj názor je takový, že spousta věcí, co se hraje pod nálepkou muzikál, vůbec muzikál není,“ poslal tak trochu kritický vzkaz bývalý porotce zábavné soutěže Tvůj hlas svým kolegům.

A aby toho nebylo málo, jedná po jeho úspěšném proniknutí před lety na japonském trhu s dalšími třemi celosvětovými agenturami. Zastaví se zpěvák a muzikant někdy před něčím?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...