Sebrala šperky po Dianě!

Jakoby rozruchu ohledně Meghan Markle (39) a jejího muže prince Harryho (36) nebylo dost. Teď vyšel najevo skandál, který jí většina lidí asi už jen tak neodpustí.

Když se páreček vévodů na jaře sbalil a opustil Británii, vzala si sebou Meghan také celou řadu šperků, které patřily Harryho matce, princezně Dianě (†36). To samozřejmě rozzuřilo celou královskou rodinu.

Také vás může zajímat ...

Ti se obávají, že manželství nevydrží a že bývalá herečka by je pak mohla prodat. Vrcholem ale je, že Meghan požaduje po své švagrové, vévodkyni Kate (38), aby jí dala svůj zásnubní prsten. Ten totiž Diana původně odkázala Harrymu a tak prý na něj má právo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama