Šedesátka na krku, a chlap nikde!

Věk je jenom číslo. To svým způsobem dokazuje i Meg Ryanová (58), která na svých osmapadesát nevypadá. A zjevně se tak ani necítí. Problém je jediný.

Oblíbená herečka, mezi jejíž nejslavnější filmy patří Samotář v Seattlu a Když Harry potkal Sally, se sama sobě už moc nepodobá. Propadla totiž plastikám a udělala ze sebe doslova chodící figurínu. Bohužel je smutným příkladem toho, kam až to zajde, když žena neumí stárnout.

Také vás může zajímat ...

Meg Ryan dříve patřila mezi nejkrásnější herečky vůbec a byla obsazována do mnoha filmů. Jenže to už je dávno pryč. Meg začala mít problémy ve chvíli, kdy se rozvedla s manželem Dennisem Quaidem (66) a následně rozešla s přítelem Russellem Crowem (56).

Oba muži už mají nové ženy, a Meg zůstala sama, a je i bez práce. Role nepřichází. Možná právě proto, že není, kým vždy bývala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama