Šedesátník Skamene přestavuje chalupu. Přežije to?

Odvážný záměr přestavit chalupu u středočeského Nižboru pojal herec Roman Skamene (61). Odvážný proto, že chce přestavbu provést převážně sám a za tři měsíce.

Jak řekl, už kvůli tomu studuje různé příručky a odborné knihy, shání si patřičné nástroje a trénuje fyzičku. Denně prý najezdí s kolečkem pět kilometrů a občas si zahraje i tenis. Jak by měla chaloupka vypadat, to už má vyvedené v barevné počítačové vizualizaci. Zdá se, že přinejmenším teoreticky to má Roman zmáknuté!

Na vše bude dohlížet jeho manželka Renata (52) a jejich jezevčice Chipsy (4). Doufejme, že náročné profese bude přeci jen dělat odborník, protože třeba vidět Romana na hřebeni střechy měnit krytinu, to není pohled, který by budil optimismus.

Také vás může zajímat ...

Dej na sebe pozor, Romane!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...