Sehnala mu roli

Herečka, která září v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Marika Šoposká (30), si v současnosti užívá především svého malého synka Vincenta (3 měsíce), který jí dělá jen samou radost. A jelikož se teď hraní nemůže věnovat naplno, postarala se zřejmě o to, aby alespoň někdo z její rodiny byl na obrazovkách vidět.

Také vás může zajímat ...

Její bratr Antonio (17) dostal nedávno nabídku do seriálu Ulice, a sama Marika ho nutila, aby to přijal. On sám se na to příliš netvářil a ani se na to údajně necítil. Podle něj je to velká zodpovědnost a taky je všem na očích.

Starší ségra ho ale nakonec přesvědčila, a on je teď rád, že ji poslechl. Naléhala snad na Marika na bratra z toho důvodu, že by mu roli sama dohodila? Je to možné, i když bratrovi to pochopitelně nepřiznala. Nechtěla, aby se kvůli protekci cítil špatně. V seriálu se mu daří, což je hlavní, a víc to Marika nechce řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...