Selhání imunity nebo něco horšího?

Konečně se staví zpátky na nohy. O tom, že ale zpěvačka Lenka Filipová (63) bojuje už od začátku letošního roku s velmi vážnou nemocí, jsme už psali. Na narozeniny svého kolegy zpěváka Mira Žbirky (65) mu dorazila popřát v paruce.

A ačkoliv jí to slušelo a zdá se znovu plná života, síťka, která jí vykukovala zpod vlasů, nenechala nikoho na pochybách, že má zpěvačka na hlavě paruku. A tak se zřejmě nejednalo jen o celkové selhání imunity, jak Lenka říkala. Jak to tedy se sympatickou zpěvačkou je? „Nikdy za celou dobu jsem si nepřipouštěla, jak vážná ta situace je.

Člověk si nesmí dovolit podlehnout beznaději,“ svěřila se. Její touha vrátit se i navzdory vážné nemoci zpátky před diváky na pódium jí prý doslova zachránila život. Bude bojovat i dál?

Také vás může zajímat ...

A přizná konečně, o jakou vážnou nemoc se jednalo?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...