Sen o mateřství si Julia Roberts splnila až s druhým manželem!

„Klíčem k vnitřní pohodě je dělat to, co vás baví.“

V době, kdy začínala Julia Roberts (50) hrát, brala za roli 50 tisíc dolarů. Stačilo 12 let, aby z toho bylo 20 milionů. Štěstí v osobním životě se ale ničím zaplatit nedá.

Vysloví-li se jméno Fiona, vybaví si většina z nás princeznu z pohádky Shrek, u které se ukáže, že to není až taková krasavice, jak se na první pohled zdálo. Hvězda filmu Pretty Woman takovou Fionou byla v dětství, a to doslova.

Také vás může zajímat ...

Její plné rodné jméno totiž zní Julia Fiona Roberts a spolužáci ze školy by se asi dali do smíchu, kdybyste se je snažili přesvědčit, že se ta slečna s velkou pusou a silnými brýlemi stane filmovou hvězdou. Ostatně nic takového by netvrdila ani sama Julia. Jejím dětským snem bylo starat se o nemocná zvířátka.

Nakonec se stala miláčkem publika a magazín People jí v roce 2000 zařadil mezi padesát nejkrásnějších lidí světa!

Řekla „ano“ po pár týdnech

Julia studovala žurnalistiku, ale když její bratr Eric (62) dosáhl určitých úspěchů v Hollywoodu, rozhodla se ho zkusit to u filmu také. A nakonec to byla právě ona, kdo dosáhl závratné kariéry, zatímco Eric dnes hraje převážně v béčkových filmech. Ve šlépějích své tety má ale slušně nakročeno její půvabná neteř Emma Roberts (27).

Co se týká mužů, tak první opravdu velkou láskou slavné herečky byl její kolega Kiefer Sutherland (51). Ten kvůli ní dokonce opustil rodinu. Bohužel se nevyhnul průšvihu, který ho nakonec stál víc, než se dalo čekat. On a Julia měli už dokonce domluvené datum svatby, jenže Kiefer se nechal nachytat při činu s jednou striptérkou. Uražená Julia plánovaný sňatek ihned zrušila.

Vdala se tak až v roce 1993, kdy se jejím prvním manželem stal countryový hudebník Lyle Lovett (60). Bylo to docela rychlé rozhodnutí, chodili spolu jenom pár týdnů. A stejně rychlý konec pak vzalo i samo manželství – rozvod následoval do dvou let.

Hlavním důvodem nejspíš bylo to, že se Julii v tomto vztahu nepodařilo stát se matkou.

Ve filmu Mexičan.

Svatba se konala o půlnoci

Po rozvodu se vedle hollywoodské hvězdy vystřídalo několik dalších mužů, většinou také herců. Velká láska přišla až v době, kdy natáčela komedii Mexičan. Julia se tehdy zamilovala do asistenta kameramana Daniela Modera (49). Šlo prý o oboustrannou lásku na první pohled. Dát se dohromady ale nebylo vůbec snadné, protože Julia v té době chodila s jiným mužem a Daniel byl ženatý.

Herečka přiznala, že na Daniela nemůže přestat myslet a že se jí o něm každou noc zdá. Chtěla být za každou cenu s ním a nakonec si to prosadila – a to i proti vůli příbuzných svého vyvoleného. Ti se na ni sesypali jako vosy a hvězdu obviňovali, že Daniela odvedla od rodiny. Tvrdili také, že Julia mohla za předčasnou smrt partnerovy matky. Ona se tím ale nenechala odradit.

V červenci 2002 si Dannyho vzala během půlnočního obřadu v soukromé kapli. Splnila si nakonec i svůj mateřský sen. Za pomoci umělého oplodnění přivedla na svět nejprve dvojčata a o dva roky později ještě další dítě, syna.

Říkalo se, že právě narození třetího potomka zachránilo manželství, které bylo v ohrožení kvůli hereččině nevyrovnané povaze.

Úsměv starý devět tisíc let

Co se náboženského vyznání týká, byla Julia sice vychována jako katolička, ale nyní praktikuje hinduismus. V politice pak, stejně jako většina hollywoodských herců, podporuje Demokraty. Ve své době nenáviděla prezidenta George W.Bushe (71) a když měl aféru se svými dcerami, které byly přistiženy opilé, komentovala to: „Zkuste si představit, jaké břemeno nesou.

Na jejich místě bych si taky dala pár panáků. “ A perlička na závěr. Její pověstný úsměv fascinoval i bulharské archeology. Když v listopadu 2004 našli devět tisíc let starou kostru ženy, pojmenovali jí Julia Roberts, kvůli dokonalému chrupu, který zůstal zachován.

Dodali, že zaživa musela mít naprosto úžasný úsměv, právě jako tato skvělá filmová hvězda.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...