Serena Williams: Sestra se prořekla

Bude veselka?

Jeden kiks za druhým provází poslední dobou slavnou tenisovou hráčku SERENU WILLIAMS (35). Ta nejprve na sociální síti omylem oznámila, že je těhotná, a nyní zase její sestra VENUS (36) prozradila, že se tenistce narodí holčička.

Čokoládová Serena přitom ještě donedávna tvrdila, že pohlaví jejího prvorozeného miminka bude pro ni a jejího partnera, miliardáře ALEXISE OHANIANA (33), velkým překvapením.

Holčička za všechny miliardy

Jenže jazyk za zuby neudržela její sestra Venus, která se o prvním potomkovi Sereny rozpovídala po zápase na Roland Garros. Na otázku, jak by chtěla, aby jí miminko říkalo, odpověděla: „Ona mi bude říkat, oblíbená tetička.“ Šťastnou nastávající maminku navíc čeká svatba. Po dvou letech randění s miliardářem se zasnoubili a chystají velkou veselku.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...