Seriál ji málem zničil život

Mnoho příjemných, ale i pár nepříjemných vzpomínek má herečka Lisa Kudrow (55) na natáčení legendárního seriálu Přátelé. Po letech se totiž přiznala k tomu, že se kvůli konkurenci atraktivních hereček Jennifer Aniston (50) a Courtney Cox (55) málem stala anorektičkou! Věčné porovnávání s kolegyněmi ji totiž dohnalo k tomu, že velmi často hladověla.

Také vás může zajímat ...

Horší bylo, že v době, kdy byla vyhublá, jí začalo okolí chválit, ačkoli jí bylo zle a cítila se velmi slabá. Zřejmě je skvělou herečkou i v osobním životě, protože tenkrát nikdo nepoznal, jak jí opravdu je.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...