Seriál Ulice v ohrožení?

Není to tak dávno, co herec prozradil chystanou veselku, která se má uskutečnit letos v létě. Jak jsme již informovali, herec Václav Svoboda (56) je se svou partnerkou Lenkou už přes 22 let a dodnes jim nevadilo, že si spokojeně žijí jen tak na hromádce.

Teď ale nějak moc začali na veselku spěchat. Sice se říká, že všechno vzniklo kvůli jeho partnerce, která si zkrátka přála být konečně nevěstou.

Také vás může zajímat ...

Nyní ale hvězda Ulice přiznala, že hlavním důvodem je, že až onemocní, aby nemocnice Lence poskytla informace o jeho zdravotním stavu.

To je sice pochopitelný krok, ale přesto trošku podezřelý. Netají snad herec něco? Je totiž divné, že najednou začal zčistajasna mluvit o nemoci.

V minulosti se sice potýkal s poměrně velkou nadváhou, kvůli které se rozhodl změnit svou životosprávu a výrazně ubyl na váze. Že by ale přece jenom u něho obezita způsobila nějakou chorobu?

Doufejme, že tomu tak nebude a svatba byla opravdu jen jedním z logických kroků po tolikaletém vztahu. Určitě by se tím ulevilo i tvůrcům seriálu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...