Seriálová role jí zničila rodinu?

Co DANA BATULKOVÁ (62) před veřejností tají? Přestože si zakládá na rodině, vypadá to, že ta se teď od ní drží raději dál.

Seriály jsou pro herce zlatý důl, zejména jeden z nich, diváky tolik oblíbená Slunečná, kde také Dana Batulková (62) hraje jednu z hlavních postav. Ne každý je ovšem ze seriálu nadšený.

Také vás může zajímat ...

Hereckými kuloáry totiž koluje informace o tom, že se hereččina dcera Mariana Prachařová (26) za svou maminku nesmírně stydí.

Údajně by byla mnohem raději, kdyby maminka hrála v něčem víc intelektuálnějším a nemusela od přátel neustále poslouchat posměšky. Problém je ovšem zároveň i v tom, že Batulková nehraje příliš kladnou postavu, naopak všem leze krkem.

Přijde kvůli seriálu o dceru?

Škodí, kudy chodí, a je to pořádná pomstychtivá mrcha. A lidé ji tak bohužel vnímají i ve skutečnosti. Proto jí to také dávají pořádně najevo i prostřednictvím sociálních sítí. A samozřejmě se tato fanouškovská nevole dotkla i její dcery.

Lidem zkrátka nelze tak jednoduše vysvětlit, že se herci chovají jinak před kamerou a jinak, když zrovna nenatáčejí. Už z tohoto důvodu nechce mít její dcera s hraním raději nic společného.

Párkrát si to sice zkusila, ale záhy zjistila, že ji víc baví zpívání. S maminkou vždycky měly nadmíru vřelý vztah. Nakupovaly spolu, chodily do restaurací a jezdily na dovolenou.

Před prázdninami se toho ale mezi nimi údajně hodně změnilo. Mariana byla na maminku naštvaná, že musí brát takové role, a herečka zase nemůže své dcerce odpustit fakt, že chce víc času trávit s přáteli než s ní, což je ovšem v jejím věku zcela pochopitelné.

Celý jejich spor se měl snažit urovnat syn Batulkové a Marianin bratr Jakub Prachař (36). Vypadá to ale, že příliš konfl iktu nepomohl. Batulková s Prachařovou se totiž na něj měli nakonec obořit a poradit mu, ať se neplete do jejich věcí a raději si vyřeší své milostné trable

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...