Šetří na dárcích?

Zdá se, že nerada vymýšlí, co komu koupit za dárek, a také za něj nechce dávat moc peněz. Zpěvačka Jitka Zelenková (69) se vždy chlubila tím, jak se snaží všem kolegům a známým dávat originální dárky. Podobná slova zvolila i na narozeninové oslavě Karla Gotta (80).

Tomu darovala loutku, která jako by mu z oka vypadla. Mistr z ní měl pochopitelně radost a Jitka se pyšnila, jak originální to je. Nechtěla koupit Gottovi něco, co může mít každý. Nicméně se ukázalo, že Gott není jediným držitelem své vlastní loutky.

Také vás může zajímat ...

Už dva její přátelé dostali stejný dárek

Stejná dárek dala Zelenková totiž i zpěvačce Heleně Vondráčkové (72). Loutky jí údajně vyrábí jakýsi její kamarád, takže je jasné, že ji nepřijdou příliš draho. Ona to prý nebere tak, že by na přátelích šetřila, spíš je ráda, že jim může dát neotřelý dárek a ke všemu levný.

Jenomže si její spořivosti její kolegové všimli a za zády se jí údajně posmívají. Každý, kdo teď bude slavit narozeniny, prý neočekává nic menšího než vlastní loutku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...