Sex na jednu noc? To jí rozhodně nehrozí!

V Slunečné hraje neskutečnou mrchu Denisu, ve skutečnosti je ale Eva Josefíková (30) prototypem slušňačky! Nepotrpí si ani na rozchody, ani na krátkodobé známosti.

Také vás může zajímat ...

Její utajovaný přítel tak může být v klidu i přesto, že po ní muži šílí. Její něžná krása spolu s proklamovanou čistotou působí na muže jako magnet. O svém životě mluví nerada. Teď ale udělala výjimku, když prozradila, že své nejkratší milostné vzplanutí prožila už na gymnáziu.

Trvalo den, a přišel rozchod! Bylo to v primě a šlo o spolužáka, který jí dal valentýnku. Za to se s ním Eva obratem rozešla. Přišlo jí trapné, že by se dva primáni vodili po gymplu za ruku! Tuto dětinskou reakci jde pochopit vzhledem k tomu, že v té době bylo herečce asi dvanáct let.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...