Sexbomba Brožová nesmí sama na krok!

Hlídá ji všude, kam se pohne! Jednu z nejatraktivnějších českých hereček, zpěvaček a moderátorek Kateřinu Brožovou (49) si její bohatý přítel a mediální magnát z Barrandova Jaromír Soukup (48) hlídá jako oko v hlavě a samotnou ji nenechá jít snad ani na krok.

Naposledy se společně ukázali na velkolepém každoročním karlovarském festivalu a Jaromír měl co dělat, aby Kateřinu uhlídal. Pustil by ji na takovou akci třeba i samotnou bez svého osobního doprovodu? „Samotnou radši ne, se mnou je to v pořádku,“ svěřil se bez váhání.

A není divu. Kateřina platí za jednu z nejvíc sexy hereček českého showbyznysu a na výběru odvážné róby, ve které ukázala své přednosti, si dala opravdu záležet. „Trvalo mi to asi půl dne. Šaty jsem měla ve skříni přichystané na tu slávu dlouho. Jsou dovezené až z Ameriky,“ pochlubila se půvabná herečka. A co bude dál? Uslyší konečně hvězda seriálu Doktorka Kellerová vyzvánět svatební zvony?

A jakou róbou nás jako nevěsta oslní?

Také vás může zajímat ...

Na to si budeme muset ještě počkat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...